Huawei Watch 5 (46mm), Fluorelastomer Purple blue strap, Titanium body, Rates-L39L
- TootjadHuawei
- Mudel: 55020EVX
- Saadavus: 5
-
405€
Huawei Watch 5 (46mm), Fluorelastomer Purple blue strap, Titanium body, Rates-L39L
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4032 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: huawei watch 5 46mm, fluorelastomer purple blue strap, titanium body, rates-l39l, 55020evx, huawei, nutikellad

